Skaties jūlijā Interaktīvajā TV!

2.07.2013. | Interaktīvā TV, TV Ieteikt: dr fb tw Drukāt dr

TAS IR JĀREDZ!

Pamata paka

Jauns raidījums ‘’Laternu stundā’’  kanālā LNT

No 29.jūnija, sestdienu vakaros, plkst. 21:00

Jauns muzikāli izklaidējošs šlāgermūzikas raidījums. Ik sestdienas vakaru pie raidījuma vadītāja un namatēva Roberta Ošiņa ciemos nāks Latvijā zināmas un iemīļotas grupas. Ciemiņus R.Ošiņam palīdzes uzņemt un iztaujāt kāda šlāgera mūzikas stila pārstāve. Raidījumā Laternu stundā viesosies tādas grupas kā Klaidonis, Sestā jūdze, Dakota, Bruģis un daudzas citas.

 

Jauns seriāls „Viņas melo labāk”  kanālā TV3

No 01.jūlija, no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 20:20

Karstākais šīs vasaras pašmāju seriāls. Stāsts par 4 sievietēm, kuras alkst pēc patiesas mīlestības, bet diemžēl realitātē nenotiek kā pasakā – noslēpumi, intrigas, drāma, meli un nodevība stāsies viņu ceļā ik uz soļa. Seriāla aktieri Karīna Tatarinova, Evija Skulte, Inita Dzelme, Alise Polačenko, Andris Bulis, Arnis Līcītis un citi.

 

Sting dzīvās mūzikas koncerts kanālā IConcerts

No 02.-21.07 dažādos laikos. Precīzus pārraides laikus meklējiet tv. Lattelecom.lv

Par godu gadskārtējam Montreux festivālam kanāls IConcerts piedāvā iespēju noskatīties izpildītāja Sting dzīvās mūzikas koncertu Berlīnē Symphonicity pasaules tūres ietvaros. Šī tūre ir saņēmusi ne mazums lielisku atsauksmju un tika pilnībā izpārdota rekordīsā laikā tādās pasaules metropolēs kā Ņujorka, Londona un Losandželosa.

 

Starptautiskais populārās mūzikas jauno izpildītāju konkurss „Jaunais Vilnis 2013” kanālā LNT un TV5

No 23.07 – 28.07

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Šogad konkursā piedalīsies izpildītāji no 11 valstīm. Visplašāk būs pārstāvēta Krievija, jo konkursā piedalīsies 4 šīs valsts izpildītāji. Ar diviem dalībniekiem būs pārstāvēta Ukraina, bet no pārējām valstīm – Azerbaidžānas, Armēnijas, Vjetnamas, Vācijas, Gruzijas, Kazahstānas, Kirgizstānas un Kubas – finālā piedalīsies pa vienam dalībniekam. Latviju finālā pārstāvēs Pēteris Upelnieks.

 

Bērnu paka

Multfilma „Karalis Lauva II” kanālā Disney channel

Sestdien, 06.jūlijā, plkst.20:00

Simbam un Nalai aug meitiņa-princese Kiāra. Timonam un  Pumbai ir uzticēts mazo princesi auklēt tomēr tas nemaz nav viegli, jo mazā palaidne nemaz nelīdzinās topošajai karalienei. Kādu dienu Kiāra aizbēg uz Aizliegto zemi, kur satiek Kovu un abi kļūst par labiem draugiem. Bet Kiāra vēl nezin, ka šī draudzība var viņai maksāt troni, jo Kovu ir Skara mantinieks.

 

Sporta paka

‘’Tour de France’’’ kanālā Eurosport2

No 29.06-21.07

Precīzus pārraides laikus meklējiet tv.lattelecom.lv

Sekojiet līdzi slavenajam riteņbraukšanas čempionātam „Tour de France”, kas šogad svin savu apaļo 100 gadu jubileju.  Lai atzīmētu šo nozīmīgo notikumu, pirmie trīs posmi paredzēti Korsikā-pilsētā, kura pirmo reizi tiek iekļauta Tour de France maršrutā.

 

Raidījums „Alli Presents” 2.sezona kanālā Extreme Sports Channel

No 02.jūlija, darba dienās, dažādos laikos

Raidījums par pasaulē veiksmīgākajiem sporta atlētiem dod lielisku iespēju ieskatīties talantīgāko un mērķtiecīgāko sportistu ikdienā, domās un ambiciozajos plānos kā arī saprast kā viņiem izdodas nopelnīt augstākās godalgas sporta veidos, kur ir tik daudz konkurentu un cīņa neatslābst ne sekundi.

 

Populārzinātniskā paka

Raidījums „How we invented the world”  kanālā Discovery World

No 16.jūlija, plkst. 22:10

Raidījums pēta piecus svarīgākos izgudrojumus, kas raksturo mūsdienu pasauli-mobilais telefons, automašīna, lidmašīna, debesskrāpis un ieroči. Tas apraksta cilvēkus, kas piedalījās to veidošanā un skaidro sakarības, kas noteica to veiksmi. Katra raidījuma epizode atklāj kādu patiesību par šo nozīmīgo priekšmetu tapšanu bez kuriem šodien savu ikdienu nespējam iedomāties. Tas stāsta par cilvēkiem, kas ietekmējuši mūsu ikdienu, par ģenialitāti, nejaušām sakarībām, nedzirdētiem eksperimentiem un neiespējamiem notikumu pavērsieniem, kas pasauli veidojuši tādu kādu to pazīstam šodien.

 

Filmu paka

Filma „Page One: Inside the New York times” kanālā Silver Baltic

Pirmdien, 01.jūlijā, plkst. 12:00

Provokatīva Amerikāņu dokumentālā filma, kas tapusi 2011.gadā un dod iespēju ielūkoties Ņujorkas populārākā laikraksta aizkulisēs un vērot žurnālistu darbu. Filma parāda rakstītās žurnālistikas mēģinājumus izdzīvot mūsdienu interneta un tehnoloģiju laikmetā un dod atbildi uz vienmēr aktuālo jautājumu: Vai mēs varam ticēt medijiem?

 

Filma „Virtuve dvēselei” kanālā Sony Turbo

Svētdien,  14. jūlijā, plkst.20:15

„Virtuve dvēselei” ir brīnišķīgs, brīvdomīgs stāsts par ēdienu, draugiem un rokenrolu, kas stāsta par patīkamu, bet bezcerīgi dezorganizētu kafejnīcas īpašnieku Cinosu, kura kafejnīca ir raibas, patīkamu ekscentriķu kompānijas otrās mājas. Kad viņa draudzene Nadīne pārceļas uz Šanhaju, mīlas mocītais Cinos nolemj lidot pie viņas, atstājot savu kafejnīcu sava neuzticamā brāļa Illiasa, bijušā ieslodzītā, rokās. Sekojošie notikumi ir uzjautrinoši izklaidējošs stāsts par pašatklāsmi kopā ar neatvairāmi dvēselisku muzikālo pavadījumu.